Sleva!
Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu v 100% kvalitě. Namíchejte si zdravý osvěžující nápoj z vysoce kvalitního mladého zeleného ječmene z Nového Zélandu a objevte jeho blahodárné účinky na váš organismus. Detail zľavy:
Vyberte si
379,00 Kč
Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu
Skladem

758 Kč

Ušetříte 379 Kč

Poslat příteli

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu v 100% kvalitě. Namíchejte si zdravý osvěžující nápoj z vysoce kvalitního mladého zeleného ječmene z Nového Zélandu a objevte jeho blahodárné účinky na váš organismus.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 701 lidí

O slevě

  • 100% BIO zelený mladý ječmen
  • Zlepšení krevního obrazu
  • Obsahuje množství cenných vitamínů a minerálů
  • Snadno a rychle vstřebatelný do organismu
  • Výborný zásaditý pomocník při překyselení organismu
  • Výborný zásaditý pomocník při překyselení organismu


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Novozélandský mladý zelený ječmen BioNature pochází z ekologické farmy v Canterbury na Novém Zélandu. Díky prostředí a podnebí odkud pochází je mnohem zelenější, chutnější a lépe rozpustný ve vodě. Celý výrobní proces je certifikován a je navržen tak, aby zůstaly zachovány vysoce kvalitní nutriční hodnoty.


Zelený ječmen je zpracován do extrémně jemného prášku určeného k přípravě svěžího zeleného nápoje, který je velmi snadno a rychle vstřebatelná do organismu. Je to zázračný přírodní výživový doplněk, který obsahuje široké spektrum minerálů, vitamínů, enzymů a je zdrojem životodárného chlorofylu a vlákniny. Jen jedna lžička nutričně odpovídá několika kusům zeleniny.

BioNature zelený mladý ječmen je schválen Ministerstvem zdravotnictví České republiky a splňuje tak ta nejnáročnější kritéria na kvalitu. Produkt je certifikován v Evropské Unii jako organický produkt renomovanou britskou autoritou Soil Association, která je jedna z mála ekologických certifikačních společností ve Velké Británii.
Novozélandský zelený ječmen obsahuje množství cenných vitamínů a minerálů - železo, zinek, vápník, hořčík, chrom, vitaminy B1, B2, B6, B12, C a kyselinu listovou, díky kterým můžeme tomuto výživový doplněk připsat množství pozitivních účinků.Antioxidační - Vitamin B2 a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem

Energie - Hořčík, vitaminy B2, B3, B12, B6 a železo přispívají ke snížení únavy a vyčerpání

Imunita - Vitamíny B12, B6, zinek a železo přispívají ke správnému fungování imunitního systému

Trávení - Vápník přispívá ke zdravému fungování trávicích enzymů

Nervová soustava - Hořčík, vitaminy B3, B2, B12 a B6 přispívají ke správnému fungování nervového systému

Hormonální činnost - Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální činnosti

Svalstvo, vlasy, nehty, pokožka - Hořčík a vápník přispívají ke správnému fungování svalů. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů a nehtů. Vitamíny B2, B3 a zinek přispívají k udržení zdravé pokožky.

Krev a červené krvinky - Vitamin B12, vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Vápník přispívá k normální srážlivosti krve.

Zuby a kosti - vápník, hořčík a zinek přispívají k udržení zdravých kostí a zubů

Psychika - Hořčík, vitaminy B3, B12 a B6 přispívají ke správné funkci psychiky

Zrak - Vitamin B2 a zinek přispívají k udržení dobrého zrakuDávkování: 1-2 čajové lžičky rozmíchat v 2-3 dcl čisté vody nebo džusu, 1 až 3 krát denně. Nepoužívejte kovovou lžičku a horké tekutiny, protože teplo neutralizuje aktivní enzymy. Mladý ječmen lze také přidat do salátu, cereálií nebo jiného studeného jídla.

Doporučená denní dávka: 5-12g

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu

Mladý zelený ječmen z Nového Zélandu v 100% kvalitě. Namíchejte si zdravý osvěžující nápoj z vysoce kvalitního mladého zeleného ječmene z Nového Zélandu a objevte jeho blahodárné účinky na váš organismus.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy