Sleva!
Zelená káva 6000mg Zničte svůj tuk s extraktem ze zelené kávy - světová novinka v hubnutí. Detail zľavy:
Vyberte si
od 290,00 Kč
Zelená káva 60x6000mg
Skladem

580 Kč

Ušetříte 290 Kč

Poslat příteli

Zelená káva 6000mg

Zelená káva 6000mg

Zničte svůj tuk s extraktem ze zelené kávy - světová novinka v hubnutí.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 677 lidí

O slevě

  • Zelená káva 6000 mg
  • Podporuje spalování tuků a snižuje chuť k jídlu
  • Katechiny mohou zvyšovat rychlost metabolismu
    Kyselina kávová má antioxidační účinky
  • Obsahuje vitamin C
  • 60 mg CGA v jedné tabletě


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Zelená káva, produkt na hubnutí známý iz televize, vám v kombinaci s pohybem a zdravým jídlem přinese opravdu nečekané výsledky ve vašem snažení zhubnout. Nyní až 6000mg zelené kávy v každé tabletě ak tomu v unikátní kombinaci se zeleným čajem, chromem a vitaminem C pro dosažení maximálního efektu.

Vaše váha není úplně ideální, přestože se snažíte zdravě stravovat a cvičit? Vycházejí všechny vaše snahy o zhubnutí nazmar? Máme pro vás řešení! Extrakt ze zelené kávy je bohatý chlorogenové kyseliny, které nelze nalézt v zrnech pražené kávy, protože průmyslový proces pražení zničí tyto aktivní komponenty. Extrakt obsahuje také kyselinu kávovou, velmi dobře známou pro její antioxidační účinek. Právě tyto látky dělají ze zelené kávy zázračný produkt na hubnutí, který by neměl chybět ve vaší dietě.


Tajemství účinku produktu Zelená káva, tablety spočívá v kombinaci extraktu ze zelené kávy, zeleného čaje, chromu a vitaminu C. Katechiny obsažené v zeleném čaji pomáhají zvýšit energetický výdej a pomáhají při spalování tuků. Zelený čaj má také významné antioxidační vlastnosti. Vitamín C pomáhá k správné metabolismu při tvorbě energie pokud správnému fungování nervového systému. Zároveň přispívá ke snížení vyčerpání a únavy pokud správnému fungování imunitního systému. Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi ak správnému metabolismu makronutrientů - tuků, cukrů. Na rozdíl od jiných podobných produktů, prodávaných přes Internet, je produkt Zelená káva schválený Úřadem veřejného zdravotnictví (OHVBPKV / 7483/2013 / Ht), díky čemuž máte jistotu, že splňuje ty nejnáročnější kritéria na kvalitu.Účinné látky v jedné tabletě: extrakt ze zelené kávy 20: 1 300mg (ekvivalent 6000mg zelené kávy), extrakt ze zeleného čaje (Camelia Sinensis) 100mg, vitamín C 15 mg, chrom 35 mikrogramů

Dávkování: Dospělí 2krát denně 1 tabletu zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Přípravek je nevhodný pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výživový doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Zelená káva 6000mg

Zelená káva 6000mg

Zničte svůj tuk s extraktem ze zelené kávy - světová novinka v hubnutí.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy