Sleva!
Stevia kapky I když zázraky neexistují, zázračné rostliny ano. Taková je například i rostlina křtěna jménem Stevia, jejíž výhonky jsou sladší než med. Detail zľavy:
99,00 Kč
Stevia - sladidlo z něhož NEPŘIBERETE
Skladem

198 Kč

Ušetříte 99 Kč

Poslat příteli

Stevia kapky

Stevia kapky

I když zázraky neexistují, zázračné rostliny ano. Taková je například i rostlina křtěna jménem Stevia, jejíž výhonky jsou sladší než med.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 589 lidí

O slevě

 • Stevia 50 ml
 • Sladidlo
 • 1 ližička stevie = 1 kg cukru
 • 300-krát sladší látka jako má cukr stejné hmotnosti
 • výrobek je vyroben ve společnosti, která je držitelem certifikátu GMP
 • UPOZORNĚNÍ: EXPIRACE DO 25.1.2018Doprava

 • Kurýr od 69,00 Kč

 • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Stevia (Stevia rebaudiana Bertoni) je subtropická trvalka. Je přibližně půl metru vysoká, křovitá. Její kopinaté, pilovité listy, respektive drobné, bílé kvítky, na pohled ani nejsou takové zvláštní. Co je individuální, že listové výhonky jsou sladké. Výmel ze sušených listů je desetkrát sladší, jako krystalový cukr. A když extrahujeme z jejích listů steviol-glykosidy (E960) odpovědné za sladkost, dostaneme 300krát sladší látku, jako z cukru stejné hmotnosti.

Na Zemi známe více než 150 druhů Stevie, ale jen tento jeden druh obsahuje sladké "steviol glukosidy". Obyvatelé horských krajů a guaranskí indiáni Brazílie a Paraguaye již více než sto let znají její sladkost a používají ji k oslazení čaje. Její obsah cukru je nejvyšší před rozkvětem. Ani vlivem vaření se její sladkost nesníží. Kdo nedůvěřuje umělým sladidlům, ať ji vyzkouší!
V několika zemích (hlavně ve Východní Asii) ji pěstují, a pokud to místní zákon nezakazuje, sladí ní ovesné vločky, čaj a nápoje. V Japonsku je sladidlem dietní Coca-Coly! 
Složení: 
 • Výtažek ze stevie (steviol glicoside)
 • voda, kyselina citronová
 • ractlinný glicerín
 • draslík

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, která již dlouhou dobu sklízí úspěchy v okolních zemích a konečně přichází i do České republiky. Základem těchto úspěchů je snaha přiblížit se co nejvíce čistotě přírodních vitamínů a minerálů. Dceřiná firma Naturmarket je jediným oficiálním distributorem značky u nás. Výrobky značky OCSO nabízejí celou řadu produktů podporujících zdraví a správnou životosprávu. Značka je držitelem certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvětový systém kontroly kvality a dodržování deklarovaných výrobních, zpracovatelských a distribučních postupů. Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňované při výrobě a kontrole léčiv.

Upozornění:

Pokud se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.
Dávkování (doporučená denní dávka): 5 mg Stevia na kilogram tělesné hmotnosti
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Stevia kapky

Stevia kapky

I když zázraky neexistují, zázračné rostliny ano. Taková je například i rostlina křtěna jménem Stevia, jejíž výhonky jsou sladší než med.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy