Sleva!
Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI Určitě i vy chcete vypadat v plavkách co nejlépe, tak hubnutí bez jojo efektů s výživovými přírodními produktem a regulátorem hmotnosti Testsúly rost! Detail zľavy:
80,46 Kč
Testsúly rost 90tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI
Skladem

298 Kč

Ušetříte 217 Kč

Poslat příteli

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Určitě i vy chcete vypadat v plavkách co nejlépe, tak hubnutí bez jojo efektů s výživovými přírodními produktem a regulátorem hmotnosti Testsúly rost!

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 680 lidí

O slevě

  • Testsúly rost - pro štíhlou linii
  • Obsah: v balení 30 kapusulí
  • Složení: zmijkovec konjaková 500mg
  • regulátor hmotnosti
  • Výrobek je vyroben ve společnosti, která je držitelem certifikátu GMP


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Produkt na regulování hmotnosti, hubnutí, pročištění střev, regulaci hladiny cukru v krvi, snížení hladiny cholesterolu a uvolnění zácpy. Užijte dvě kapsle půl hodinu před jídlem třikrát za den a zapijte minimálně 2 dl tekutinou. Během stravování žaludeční šťávy začnou odbourávat jídlo. Tehdy začne účinkovat kapsle tak, že promění už odbourány výživné látky (cukry, uhlohydráty, bílkoviny) a tekutiny.

Účinné látky výrobku,glukomannany, jsou schopné absorbovat 2-300 násobek své hmotnosti. Z konzistence takto vzniklé hmoty vyplývá, že se nevstrebáva. Proces přeměny je tak dlouhý, že trvá ještě i tehdy když se už výživné látky nacházejí ve střevech. Takto vstřebává i zbytky cukrů a škodlivých látek které zůstaly na vnitřní stěně střev z předešlého stravování a tím pádem očistí vnitřní stěnu střev.

Snižování hmotnosti přirozenou cestou

Po užití, glukomannan v kyselém prostředí žaludku váže na sebe tekutiny, v první řadě vodu, a zvýší svůj objem až 200 násobně. Vytvoří se silně viskózní gelovitá hmota, která vyplní žaludek a vyvolá pocit sytosti.
Výzkumy ukázaly, že gelovitá hmota z glukomannan se vytváří v žaludku kolem částeček potravy a způsobuje, že trávicí enzymy uvolňují z potravy sacharidy pomaleji a tím se sníží množství vstřebávaných sacharidů.

Kromě toho, glukomannan přitahuje a váže na sebe tuky a oleje a přirozenou cestou jejich vynáší z trávicího traktu, proto jejich kalorická hodnota pro organismus je nulová. Neváže však minerály a vitamíny, potřebné pro zachování zdraví. Je třeba dodat, že část v tucích rozpustných vitaminů a minerálů může být vázána glukomannan.

Hlavní složka zmyjovca konjacového

Sušina hlízy Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) obsahuje až 40% glukomannan. Je to ve vodě rozpustný polysacharid, považován za potravinovou vlákninu. Protože během trávení se nerozkládá na jednoduché stravitelné cukry, jeho kalorická hodnota pro organismus prakticky nulová.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, která již dlouhou dobu sklízí úspěchy v okolních zemích a konečně přichází i do České republiky. Základem těchto úspěchů je snaha přiblížit se co nejvíce čistotě přírodních vitamínů a minerálů. Dceřiná firma Naturmarket je jediným oficiálním distributorem značky u nás. Výrobky značky OCSO nabízejí celou řadu produktů podporujících zdraví a správnou životosprávu. Značka je držitelem certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvětový systém kontroly kvality a dodržování deklarovaných výrobních, zpracovatelských a distribučních postupů. Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňované při výrobě a kontrole léčiv.

Upozornění:

Pokud se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Testsúly rost 30tbl - REGULÁTOR HMOTNOSTI

Určitě i vy chcete vypadat v plavkách co nejlépe, tak hubnutí bez jojo efektů s výživovými přírodními produktem a regulátorem hmotnosti Testsúly rost!

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy