Sleva!
100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY Multivitamin je ideální pro průměrně tělo člověka na přísun potřebných vitaminové za den. Detail zľavy:
89,00 Kč
100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY
Skladem

178 Kč

Ušetříte 89 Kč

Poslat příteli

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY

Multivitamin je ideální pro průměrně tělo člověka na přísun potřebných vitaminové za den.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 605 lidí

O slevě

 • 100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin
 • Obsah: 30tbl
 • Vitalita a energie
 • Imunita
 • Kůže, vlasy, nehet
 • Ochrana před volnými radikály
 • Srdce a cévy
 • Oči
 • Nervová soustava
 • Kosti
 • Výrobek je vyroben ve společnosti, která je držitelem certifikátu GMP


Doprava

 • Kurýr od 69,00 Kč

 • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Multivitamin obsahuje zesílené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek, které mají i další pozitivní účinky. Obsahuje: C, B3, E, B5, B2, B6, B1, A, B9, B7, K, D, B12-Vitamín. Komplexní a 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek vyvinuté podle nejnovějších poznatku vědy a výzkumu.

Vitamin C
Odhaduje se, že v celkové spotřebě vitaminů u člověka představuje vitamin C až 80%. Člověk je odkázán na příjem vitaminu C z potravy, nedokáže si ho totiž sám vytvořit. Zvýšená spotřeba vitaminu C nastává při vyšším zatížení organismu nepříznivými vlivy okolí, v období chřipek, při nachlazení a jiných infekčních onemocnění, při stresu, zvýšené tělesné námaze atd. Zvýšenou spotřebu vitamínů mají kuřáci, těhotné a kojící ženy či lidé žijící ve znečištěném prostředí.

Vitalita a energie
Vitaminy skupiny B se podílejí na přeměně živin a získávání energie z nich. Na tomto procesu se podílejí i další látky, např. Fosfor, hořčík, mangan a jód. Vyvážené množství těchto látek podporuje získávání energie, posiluje pocit svěžesti a pomáhá bojovat proti únavě.

Imunita
Imunitní systém je důležitý pro přirozenou ochranu našeho organismu před stresem, škodlivými vlivy životního prostředí a infekcí. Pro jeho správné fungování jsou nezbytné především vitaminy C a A, z minerálu pak selen a zinek.

Kůže, vlasy, nehty
Kůže odráží náš celkový zdravotní stav. Abychom měli krásnou a zdravou pokožku, vlasy a nehty, potřebujeme dostatek vitamínů a minerálů. Pro pěknou pokožku, vlasy a nehty jsou důležité především zinek, biotin, beta-karoten a vitamíny A a C.

Ochrana před volnými radikály
Vlivem znečištěného životního prostředí a ultrafialového záření se v našem organismu tvoří volné radikály. Před jejich působením pomáhají chránit buňky lidského těla tzv. Antioxidanty: vitaminy C, E, selen a zinek.
 
 
Srdce a cévy
Srdce a cévy zajišťují životně důležitou funkci zásobení všech buněk lidského těla nezbytnými živinami a kyslíkem. Železo, kyselina listová a vitamin B12 jsou zvláště důležité pro tvorbu červených krvinek, které přenášejí kyslík. Vitamin C a extrakt z révy přispívají k dobrému stavu cév.

Oči
Pro zdravý zrak je potřebný vitamín A. Umožňuje nám především ostré vidění a vidění za šera.

Nervová soustava
Pro správnou činnost nervové soustavy, která řídí všechny funkce našeho těla, jsou důležité především vitamíny skupiny B, kyselina listová a hořčík.

Kosti
Kosti mají důležitou funkci podpory těla, protože nesou celou jeho váhu. Proto musí být silné a pevné. Hlavní součástí jejich hmoty jsou vápník, hořčík a fosfor.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, která již dlouhou dobu sklízí úspěchy v okolních zemích a konečně přichází i do České republiky. Základem těchto úspěchů je snaha přiblížit se co nejvíce čistotě přírodních vitamínů a minerálů. Dceřiná firma Naturmarket je jediným oficiálním distributorem značky u nás. Výrobky značky OCSO nabízejí celou řadu produktů podporujících zdraví a správnou životosprávu. Značka je držitelem certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvětový systém kontroly kvality a dodržování deklarovaných výrobních, zpracovatelských a distribučních postupů. Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňované při výrobě a kontrole léčiv.

Upozornění:

Pokud se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY

100% RDA A, B, C, D, E, K vitamin - na POSÍLENÍ IMUNITY

Multivitamin je ideální pro průměrně tělo člověka na přísun potřebných vitaminové za den.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy