Sleva!
Matcha - mletý zelený čaj 100g Matcha je vynikajícím pomocníkem při spalování tuků av boji s nadbytečnými kily. Absolutně čistý produkt, který je možné připravit na mnoho způsobů. Detail zľavy:
290,00 Kč
Matcha - mletý japonský zelený čaj 100g
Skladem

580 Kč

Ušetříte 290 Kč

Poslat příteli

Matcha - mletý  zelený čaj 100g

Matcha - mletý zelený čaj 100g

Matcha je vynikajícím pomocníkem při spalování tuků av boji s nadbytečnými kily. Absolutně čistý produkt, který je možné připravit na mnoho způsobů.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 494 lidí

O slevě

  • Zelený čaj Matcha v prášku (100 g)
  • Čistý produkt - neobsahuje barviva ani konzervační látky
  • Antioxidant EGCG zrychluje metabolismus a pomáhá spalovat tuky
  • Obsahuje aminokyseliny a antioxidanty


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Matcha je speciální typ vysoce kvalitního zeleného čaje, který byl speciálně rozemletý do velmi jemného prášku.  Tento zázračný elixír se na dálném východě konzumuje již více než 1000 let a je považován za jednu z nejsilnějších superpotravin na trhu.

Výhodou zeleného čaje je, že obsahuje velké množství antioxidantů (podle stupnice ORAC obsahuje 5x více antioxidantů než jiné potraviny). Matcha obsahuje výrazně více katechinů než jiné čaje. Z nich nejvýznamnější je EGCG, který je velmi účinný antioxidant a je vynikající pomocník při spalování tuků. Díky EGCG přispívá pití čaje matcha ke zrychlení metabolismu ak rychlejšímu a účinnějšímu boji proti nadváze.

Další výhodou čaje Matcha je, že díky obsahu L-theanine zlepšuje koncentraci a paměť. Bionature Matcha Green tea 100% čistý zelený čaj bez barviv, aditiv či jiných éček na zlepšení chuti. Obsahuje také velké množství prospěšného chlorofylu.
Složení: 100% jemně mletý prášek ze zeleného čaje matcha

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Doplněk se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování: Skladujte v suchu, mimo přímého slunečního záření při teplotách 4-25 ° C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkování: 2-4 g čaje matcha denně
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Matcha - mletý  zelený čaj 100g

Matcha - mletý zelený čaj 100g

Matcha je vynikajícím pomocníkem při spalování tuků av boji s nadbytečnými kily. Absolutně čistý produkt, který je možné připravit na mnoho způsobů.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy