Kdo sme

Slevolam je eshop s širokou nabídkou zboží. S námi máte dilema při nákupu vždy vyřešenou. Nabízíme široký sortiment těch nejlepších výrobků pro vás a vaše blízké. Naším cílem je nabízet zboží za nejnižší ceny na trhu. Slevolam je jedním z eshopů společnosti ShopStar s.r.o., která má bohaté zkušenosti s internetovým prodejem na českém a slovenském trhu.

K dispozici jsme vám každý pracovní den od 9:00 do 16:30 hod. na naší infolince 245 501 192 nebo nám pošlete email info@slevolam.cz.

U nás se můžete spolehnout na expresní vyřízení objednávek, ochotný tým lidí a spolehlivou infolinku. Samozřejmostí je seriózní přístup. Zákazník je pro nás stále prioritou a budeme rádi pokud se i vy přidáte ke skupině našich spokojených a věrných kupujících. Rádi spolupracujeme s našimi kupujícími a těšíme z každé zpětné vazby, zda z podnětu na změnu, protože máme ambici neustále se zlepšovat a zvyšovat tak vaši spokojenost.

Jako registrovaný uživatel získáte mnoho výhod, v neposlední řadě urychlení objednávkového procesu a přehlednost vašich objednávek.

Naší snahou je také spokojenost poskytovatele zboží, kterým přinášíme věrné zákazníky.

Přejeme vám příjemný nákup .

DNE 22.12.2017 BUDEME PRO VÁS K dispozice OD 9:00 - 13:00. PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY :)

S pozdravem tým Slevolamu :)