Sleva!
5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528 Vyzdobte si svůj byt či dům opravdu stylově! K tomu vám pomohou profesionální RGB LED pásy s diodami, které vám krásně dotvoří atmosféru v interiéru. Detail zľavy:
450,00 Kč
5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528
Skladem

900 Kč

Ušetříte 450 Kč

Poslat příteli

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

Vyzdobte si svůj byt či dům opravdu stylově! K tomu vám pomohou profesionální RGB LED pásy s diodami, které vám krásně dotvoří atmosféru v interiéru.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 552 lidí

O slevě

 • 5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

 • příkon jednoho čipu je 0.08W

 • barva: RGB

 • vyzařovací úhel: 120 ° (každá LED)

 • krytí: IP54 zalitý (chráněné proti stříkající vodě)

 • rozměry: 8mm (šířka) / 5m (maximální délka)

 • teplotní rozsah: -25 ° až +60 °

 • supersvítivá SMD LED, vysoká intenzita a spolehlivost

 • světelný výkon: 600 Lumenů

 • průměrná životnost v hodinách: 35 000Doprava

 • Kurýr od 69,00 Kč

 • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Vyzdobte si svůj byt nebo dům! 

LED pásy se staly perfektní alternativou běžného osvícení. Kromě toho mají také mnoho výhod, které oceníte. Nejenže jsou příjemným dekorativním doplňkem domácností, ale především šetří výrazně spotřebu energie, mají vysokou svítivost, dlouhodobou životnost. 
LED pásy vám budou doručeny se zdrojem, dálkovým ovládáním a řídící jednotkou. Pás má 3 základní barvy: červená, zelená a modrá. Pomocí těchto 3 barev dochází k míšení barev a následně vzniká 12 barevných odstínů + bílá, celkem 16 barev. Pás má stmívání, blikání 3 hlavních barev, plynulé měnění všech barev, blikání všech odstínů.
Možnost stříhat každých 10 nebo 17 cm.

Detaily slevy

LED pás je díky své konstrukci velmi dobře ohebný a výborně se tak hodí pro osvětlení i takových míst, kde by jiné zdroje světla neuspěly už jen kvůli své velikosti. Pásy jsou standardně vybaveny samolepící páskou pro rychlou a jednoduchou montáž. V případě opakovaného použití pásu po odlepení a přemístění na jiné místo, můžete pás znovu přilepit například pomocí nové samolepící pásky.

Pás můžete připevnit i pomocí silikonových nebo plastových svorek. Tyto mají otvory pro šroub nebo hřebíček. Jiným způsobem je nalepit LED pás do hliníkového profilu, který pak pomocí hliníkové příchytky přichytíte k podkladu. Výhodou tohoto řešení je mimo jiné i to, že hliníková lišta působí i jako chladič a prodlužuje tak životnost LED pásů. Zároveň díky difuzoru, který překrývá LED pás dosáhneme efekt jednolitosti světla.

LED pásy je možné stříhat obyčejnými nůžkami. Pásy je však nutné stříhat pouze na vyznačených místech. Tato místa poznáte podle symbolu nůžek nebo toho že se zde nacházejí napájecí plošky. Ty pak slouží k napájení celého odstřiženého pásku.

Klasický LED pás je napájen 12 V napětím. Nedoporučujeme používat jiné než speciální LED zdroje. Jelikož je intenzita svitu LED diod závislá na protékajícím proudu, je vždy nutné použít speciální napájecí zdroje se stabilizovaným výstupem.


Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

5 metrový RGB LED pás s diodami SMD 3528

Vyzdobte si svůj byt či dům opravdu stylově! K tomu vám pomohou profesionální RGB LED pásy s diodami, které vám krásně dotvoří atmosféru v interiéru.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy