Sleva!
Kosmetika z Mrtvého moře Dopřejte své pleti dokonalou péči ať září zdravím a silou! Máme pro Vás koupelnovou kosmetiku s příjemnou a intenzivní vůní. Detail zľavy:
Vyberte si
od 65,00 Kč
Kosmetika z Mrtvého moře
Skladem

238 Kč

Ušetříte 119 Kč

Poslat příteli

Kosmetika z Mrtvého moře

Kosmetika z Mrtvého moře

Dopřejte své pleti dokonalou péči ať září zdravím a silou! Máme pro Vás koupelnovou kosmetiku s příjemnou a intenzivní vůní.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 633 lidí

O slevě

  • Sprchový gel z Mrtvého moře 500ml
  • Šampon na vlasy 500 ml
  • Sůl do koupele z mrtvého moře 900g
  • Sada kosmetiky z Mrtvého moře (gel + sůl + šampon)


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Mrtvé moře

Mrtvé moře je nejslanější vodní plochou na světě. Má mimořádně vysoký obsah minerálů - dosahuje až 30%. Mimo základní a nejvíce obsažené minerály, jako jsou hořčík, vápník, brom a draslík obsahuje dalších 22 minerálů a stopových prvků, některé se nenacházejí v žádném jiném moři nebo oceánu. Tyto minerály mají příznivý vliv na celý organismus.

Sada kosmetiky z Mrtvého moře

Nabízíme Vám možnost zakoupit si sadu kosmetiky z Mrtvého moře, která obsahuje sprchový gel a sůl do koupele. Sada kosmetiky obsahuje extrakt z mořských řas a solí z Mrtvého moře. Tyto extrakty a další minerály poskytují komplexní ochranu a péči pro pokožku. Neváhejte a potěšte i vy své známé a přátele skvělým léčivýcm dárkem již dnes.

Sprchový gel z Mrtvého moře 500ml

Sprchový gel s extraktem mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální sprchový gel-šampon s mořskými produkty. Je vhodný pro mytí celého těla, včetně vlasů. Nová receptura obsahuje extrakt z řasy (Ulva lactura) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách a jsou bohaté na minerály a obsahují množství stopových prvků, které v kombinaci s ostatními složkami šamponu a optymálnym pH pomáhají udržovat pokožku a vlasy v dobré kondici, hebké a čisté. Minimální obsah mořské soli z Mrtvého moře 1% HM. Dermatologicky testováno.

Sůl do koupele z Mrtvého moře 900g

Přísada do koupele s extraktem z mořských řas a solí z Mrtvého moře. Originální přísada do koupele - sůl s mořskými produkty. Je vhodná pro vytvoření osvěžující a očistné koupele. Nová receptura obsahuje extrakt z řasy (Ulva lactuca) a sůl z Mrtvého moře. Tyto čistě přírodní produkty vznikaly v mimořádných podmínkách, jsou bohaté na minerály a obsahují množství stopových prvků, které při koupeli pomáhají udržovat pokožku hebkou, svěží a čistou, a nedráždí ji. Pro dokonalý mycí efekt lze kombinovat s přípravkem Bohemia Cosmetics "Pěnový koupel s extraktem z mořských řas a solí z Mrtvého moře". Minimální obsah mořské soli z Mrtvého moře 10% hm. Použití: do vany přidáme sůl (dle potřeby 2-5 polévkových lžic) a necháme rozpustit. Po koupeli se osprchujeme čistou vodou. Dermatologicky testováno.

Šampon na vlasy z Mrtvého moře 500ml

Jedinečný šampon s extraktem solí a mořských řas z Mrtvého moře bohatým na minerály a stopové prvky, které přispívají k udržení optimální hodnoty pH a tím udržují vlasy a pokožku hlavy hydratované a zdravé. Obsah mořské soli z Mrtvého moře je minimálně 1%. Dermatologicky testováno.

Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Kosmetika z Mrtvého moře

Kosmetika z Mrtvého moře

Dopřejte své pleti dokonalou péči ať září zdravím a silou! Máme pro Vás koupelnovou kosmetiku s příjemnou a intenzivní vůní.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy