Sleva!
Menstruační kalíšek Dámy, už ani během svých dnů se nemusíte cítit nepohodlně pokud použijete menstruační kalíšek, který se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu. Detail zľavy:
Vyberte si
179,00 Kč
Menstruační kalíšek
Skladem

358 Kč

Ušetříte 179 Kč

Poslat příteli

Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek

Dámy, už ani během svých dnů se nemusíte cítit nepohodlně pokud použijete menstruační kalíšek, který se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 685 lidí

O slevě

  • 100% náhrada vložek a tamponů
  • vyrobený z lékařského silikonu
  • bezpečný a hygienický
  • snadné použití
  • životnost až 15 let
  • barva: růžová


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kč

fb backgroundfb background
Komfort i během menstruace
Pokud i vy hledáte způsob, jak se během menstruace cítit co nejpohodlněji, tak neváhejte a vyzkoušejte menstruační kalíšek, který je moderním a bezpečným způsobem, jak si poradit s menstruací a představuje 100% plnohodnotnou náhradu vložek a tamponů. Menstruační kalíšek je určen pro každou moderní ženu, která chce své dny přežít komfortněji.
 
Menstruační kalíšek je vyroben z kvalitního lékařského silikonu, který je maximálně flexibilní a přizpůsobí se tvaru těla při jeho zavádění a používání. Díky tomu, že má kalíšek hladký povrch, na kterém nezůstávají žádné bakterie, je pro tělo naprosto bezpečný. Kalíšek má optimální velikost a design a jeho používání je opravdu jednoduché. Kromě toho je ekologický a ekonomický, protože nebudete muset více utrácet za vložky či tampony a při správné údržbě je jeho životnost až 15 let.

Jak jej použít?

Kalíšek je třeba před použitím vyvařit ve vodě (5-7 minut). Kalíšek není třeba ve vodě vařit, jinak se roztaví. Menstruační kalíšek se zavádí podobně jako tampon. Jeho zavedení do pochvy je snadné, bezbolestné a poskytne vysoký komfort a ochranu. Ústí kalíšku se totiž přitlačí ke stěnám pochvy a menstruační krev se následně bude shromažďovat v menstruačním kalíšku. Po několika hodinách (4 až 6, nejvíce 8 - závisí na intenzitě krvácení) se kalíšek jednoduše vybere. Po umytí vodou je opět připraven k použití. Po skončení menstruace kalíšek umyjte a odložte do přiloženého saténového sáčku.
Kalíšek je v 2 variantách:
  • S - průměr otvoru kalíšku: 4 cm
  • L - průměr otvoru kalíšku: 4,5 cm
Délka kalíšku včetně stopky na uchopení je 8,5 cm (6 cm bez stopky).

Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Menstruační kalíšek

Menstruační kalíšek

Dámy, už ani během svých dnů se nemusíte cítit nepohodlně pokud použijete menstruační kalíšek, který se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám vysoký komfort a ochranu.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy