Sleva!
Fitness monitorovací náramek Ukáže vám procenta vyplněného denního plánu, čas či datum. Náramek je možné jednoduše spárovat s telefonem pro zobrazení statistik. Detail zľavy:
Vyberte si
490,00 Kč
Fitness monitorovací náramek
Skladem

2450 Kč

Ušetříte 1960 Kč

Poslat příteli

Fitness monitorovací náramek

Fitness monitorovací náramek

Ukáže vám procenta vyplněného denního plánu, čas či datum. Náramek je možné jednoduše spárovat s telefonem pro zobrazení statistik.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 675 lidí

O slevě

 • J-Style Fitness náramek
 • Vodotěsný, odolný vůči nárazům a poškrábání
 • Možné spárovat s telefonem, kde se zobrazí statistika s grafem
 • V balení i usb nabíječku a také uživatelský návod
 • Na výběr v černé, v bílé a v růžové barvěDoprava

 • Kurýr od 69,00 Kč

 • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kč

fb backgroundfb background
Detail slevy

Odteď váš nejlepší kamarád na všechny sporty, který měří kroky, spálené kalorie, ujetou vzdálenost a pod. Tak nenápadný a stylový zároveň. Pohodlný, odolný a nápomocný. Takový je J-Style náramek na ruku, který bude od této chvíle vaším nejlepším sparring partnerem. Bude vám měřit ušlé kroky či vzdálenost, spálené kalorie a ukáže vám procenta splněného denního plánu, čas či datum. Dokážete si na něm nastavit dokonce i budík. Náramek je možné jednoduše spárovat s telefonem pro zobrazení podrobných statistik z naměřených výsledků.

Obsluha přístroje je velmi jednoduchá. Displej je možné stlačit jedním nebo dvěma prsty prstem po celé ploše displeje. Kvůli úspoře baterie je J-Style monitor v režimu hibernace (uspání). Před prvním použitím je třeba zařízení aktivovat stisknutím obrazovky na 10 sekund. Tím zařízení probudíte a aktivujete. Ukazatel se změní z prázdného na plný, aby indikoval plnou aktivaci.Zařízení má stále zapnutý bluetooth. Spusťte aplikaci J Style, a vyhledejte zařízení, následně jej připojte. Zařízení je nutné spárovat přes bluetooth v administraci aplikace, nikoli v nastavení telefonu. Nastavte osobní informace. Dotkněte se obrazovky (v rozmezí 8 sekund), aby se zobrazily následující znaky obrazovky. Spánkový režim: dlouhé stisknutí obrazovky po dobu 2 sekund dokud se neukáže znak spánku, následně krátce stiskněte obrazovku.
V případě, že to neuděláte do 2 sekund, hodinky zůstanou v aktivním režimu. Náramek je voděodolný, je možné ho mít i při sprchování. Používá se k nošení na zápěstí. V případě vybité nebo vybíjející se baterie se zjeví na displeji znak baterie. Celé dobíjení trvá 1 - 2 hodiny a plně nabitý přístroj vydrží přibližně 4-5 dnů.
Aktivní režim: dlouhé stisknutí obrazovky po dobu 2 sekund dokud se neukáže znak lidí, následně krátce stiskněte obrazovku. V případě, že to neuděláte do 2 sekund, hodinky zůstanou ve spánkovém režimu.

Režim budík: může být nastaveno celkově 5 budíků pondělí - neděle, ve vibračním režimu. Budík sestává z 3 krátkých vibrací každých 10 sekund, budík je maximálně 3 krát, můžete jej vypnout dotykem obrazovky během některého z 3 cyklů.

Měření aktivity: původní nastavení budíku aktivity 6:00 - 7:00, interval 45 minut. Aktivity budík a čas aktivity je možné nastavit. Původní nastavení je takové, že pokud projdete méně než 100 kroků za 45 minut hodinky vás upozorní 3 malými vibracemi.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
  
Specifikace:
 • Velikost přístroje: 38 * 15,5 * 11 mm
 • Velikost náramku: 235 * 19 mm
 • Hmotnost: 108 g
 • Baterie: dobíjecí lithium polymerová baterie
 • Displej: 0,91 "OLED
 • Paměť dat: 30 dní
 • Max vzdálenost chození: 999,99 km
 • Max spálených kalorií: 9999,9 kcal
 • Max. čas aktivit: 99 h 59 min
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Fitness monitorovací náramek

Fitness monitorovací náramek

Ukáže vám procenta vyplněného denního plánu, čas či datum. Náramek je možné jednoduše spárovat s telefonem pro zobrazení statistik.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy