Sleva!
Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU Máte povolání, při kterém jste doslova srostli s počítačem? Nespustíte z něj zrak i několik hodin denně? Chraňte si oči! Detail zľavy:
139,00 Kč
Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU
Skladem

278 Kč

Ušetříte 139 Kč

Poslat příteli

Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU

Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU

Máte povolání, při kterém jste doslova srostli s počítačem? Nespustíte z něj zrak i několik hodin denně? Chraňte si oči!

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 640 lidí

O slevě

  • Oči - Lutein
  • Balení: 30 tbl
  • Složení: Vitamín C 240mg, Lutein 30mg, Vitamín E 20mg, Zinek 10mg
  • Lutein přispívá k udržení dobrého zraku
  • Vitamin E chrání buňky před oxidačním stresem
  • Vitamin C přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • Výrobek je vyroben ve společnosti, která je držitelem certifikátu GMP


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Používáním výrobku Oči - Lutein se díky obsahu luteinu vyhnete možnému vzniku degenerativních změn na sítnici (degenerace žluté skvrny - centra ostrého vidění) či šedému zákalu charakterizovanému zákalem oční čočky. Vážným rizikovým faktorem v obou případech je oxidativní poškození. Pamatujete se na rady svých mám, že máte jíst mrkev, abyste dobře viděli?

Hromadí se vědecké důkazy, že antioxidační živiny nacházející se v mnoha rostlinných potravinách včetně mrkve, ale iv dalším červeném a žlutém ovoci a zelenině - v rajčatech, paprice, brokolici, špenátu, v jeteli (alfa-alfa), ve vaječném žloutku av rybích olejích, jsou účinné při prevenci problémů se zrakem.

Několik výzkumných studií Harvardské univerzity potvrdilo, že antioxidanty, hlavně vitaminy A, C a E, spolu s luteinem pomáhají předcházet zrakovým poruchám nebo oddálit začátek některých forem slepoty ve vyšším věku. Vědci zjistili, že lutein se po vstřebání do krve specificky hromadí v sítnici (ve žluté skvrně) a čočce. Na základě toho vyslovili předpoklad, že lutein je specifickým antioxidantem pro oko.
Zpomalují vznik degenerativních změn na sítnici i vznik šedého zákalu na čočce. Další sledování poukázali na to, že denní dávka luteinu - 6 miligramů - snižuje výskyt poškození oka o 43%. Z ostatní studie vyplynulo, že užívání výživových doplňků s luteinem (30 mg / den) po dobu 140 dní zvyšuje hladinu luteinu 10-násobně. Zvyšuje také hustotu pigmentu žluté skvrny o 20 až 40% ao 30 až 40% redukuje přenášení modrého světla na fotoreceptory.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, která již dlouhou dobu sklízí úspěchy v okolních zemích a konečně přichází i do České republiky. Základem těchto úspěchů je snaha přiblížit se co nejvíce čistotě přírodních vitamínů a minerálů. Dceřiná firma Naturmarket je jediným oficiálním distributorem značky u nás. Výrobky značky OCSO nabízejí celou řadu produktů podporujících zdraví a správnou životosprávu. Značka je držitelem certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvětový systém kontroly kvality a dodržování deklarovaných výrobních, zpracovatelských a distribučních postupů. Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňované při výrobě a kontrole léčiv.

Upozornění:

Pokud se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU

Oči - Lutein 30tbl - na udržení DOBRÉHO ZRAKU

Máte povolání, při kterém jste doslova srostli s počítačem? Nespustíte z něj zrak i několik hodin denně? Chraňte si oči!

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy