Sleva!
Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK Kurkuma krém - gel zlepšuje prokrvení a je velmi účinný na přetížené šlachy a kloubní spoje. Detail zľavy:
200,00 Kč
Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK
Skladem

400 Kč

Ušetříte 200 Kč

Poslat příteli

Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK

Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK

Kurkuma krém - gel zlepšuje prokrvení a je velmi účinný na přetížené šlachy a kloubní spoje.

Příjemce :

* Povinná pole

  nebo  Zrušit

Koupilo 614 lidí

O slevě

  • Kurkuma krém / gel
  • Balení: 150ml
  • přírodní všelék
  • zlepšuje prokrvení
  • Využívá se při léčbě žloutenky a rakoviny
  • Na šlachy, kloubové spoje
  • Pomáhá při zánětu kůže a jiné
  • Výrobek je vyroben ve společnosti, která je držitelem certifikátu GMP


Doprava

  • Kurýr od 69,00 Kč

  • Osobní odběr – Zásilkovna od 59,00 Kčfb backgroundfb background
Detail slevy

Kurkuma krém - gel je velmi účinný na přetížené šlachy a kloubní spoje. Zlepšuje prokrvení. Vhodný pro natažené a silně přetížené šlachy a kloubní spoje, při svalové horečce. Jeho chladivé účinky pomáhají snižovat zánětlivou činnost. Na místech použití vyvine všechny pozitivní vlastnosti extraktu kurkumy, která je v krému obsažena. Konzistence krém - gel zabezpečuje velmi dobře vstřebávání produktu.

Stejně jako u mnoha jiných bylinách nebo koření, lidé začali historicky používat kurkumu nejprve jako přísadu do jídel. Použití kurkumy sahá historicky do dob Ajurvédy, 1900 r. před n.l. Už ajurvédská medicína zjistila že kurkuma má impozantní léčivé vlastnosti. V průběhu staletí se toto koření používalo na zmírnění bolesti, k úlevě zánětů kloubů, kůže a svalů. Také se využívalo při léčbě žloutenky, menstruačních potíží, koliky a nadýmání.

Současný moderní výzkum účinků kurkuminu se zaměřuje na výrazné Antioxidancia, protizánětlivé, protirakovinné a antimikrobiální účinky, také na využití v léčbě kardiovaskulárních chorob, žilní trombózy, onemocnění trávicího traktu a jater, autoimunitních onemocnění pohybového aparátu - reumatiodnej artritidy a osteoartritidy, autoimunitních onemocnění nervového systému - Alzheimerovy choroby a roztroušené sklerózy.

OCSO Organic Solutions

Organic Solutions OCSO je značkou, která již dlouhou dobu sklízí úspěchy v okolních zemích a konečně přichází i do České republiky. Základem těchto úspěchů je snaha přiblížit se co nejvíce čistotě přírodních vitamínů a minerálů. Dceřiná firma Naturmarket je jediným oficiálním distributorem značky u nás. Výrobky značky OCSO nabízejí celou řadu produktů podporujících zdraví a správnou životosprávu. Značka je držitelem certifikátu GMP.

Certifikát GMP:

Je celosvětový systém kontroly kvality a dodržování deklarovaných výrobních, zpracovatelských a distribučních postupů. Certifikát GMP je potvrzujícím dokladem, že daný výrobce splňuje přísná kritéria uplatňované při výrobě a kontrole léčiv.

Upozornění:

Pokud se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.
Použité obrázky jsou ilustrační

Recenze

Napsat recenzi

Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK

Kurkuma krém / gel - PŘÍRODNÍ VŠELÉK

Kurkuma krém - gel zlepšuje prokrvení a je velmi účinný na přetížené šlachy a kloubní spoje.

Napsat recenzi

Ďalšie zaujímavé zľavy